0232 220 01 02

Selimiye Bozburun Marmaris Turu

 SELİMİYE-BOZBURUN MARMARİS TURU 

GÖKOVA - MARMARİS - KIZKUMU - SELİMİYE - BOZBURUN (TEKNE TURU) - TURĞUT ŞELALESİ 

BOZBURUN’DA TEKNE TURU İMKANI

Selimiye'de OTEL ÇOBAN Y.P. Konaklama (Denize Sıfır)  

1 TUR11-13 Eylül 2 TUR: 18-20 Eylül 3 TUR: 25-27 Eylül

    4 TUR: 2-4 Ekim 5 TUR: 9-11 Ekim     6  TUR: 16-18 Ekim     

   (3 GÜN-2 GECE) 799 TL

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - GÖKOVA - MARMARİS - KIZKUMU - SELEMİYE - DENİZ SIFIR'E OTEL KONAKLAMA

Belirlenen noktalarımızdan konuklarımızı aldıktan sonra turumuza başlıyoruz. Aydın – Çine Baraj Gölü kenarından geçerek, Gökova Körfezini Sakar Tepesine panoromik olarak görerek yavaş yavaş aşağıya iniyoruz. Gökova Körfezi boyunca endemik soğla ağaçları ve okaliptüs ağaçları arasında geçerek, Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Marmaris üzerinden doğa güzelikleriyle göz kamaştıran KIZKUMU’na ulaşıyoruz.İsteyen misafirlerimizle deniz için yürüyüşler yapıyor ve keyifli zaman geçiyoruz.Buradan SELİMİYE’ye geçiyoruz. Selimiye’de vereceğimiz serbest zaman keyfimizi yapıyoruz. Deniz keyfimizin ardından dilersek akşam çaylarımızı içemek üzere Selimiye’ye geçiyoruz. Selimiye’deki sahil yürüyüşümüzü de yaptıktan sonra akşam yemeğimizi almak ve konaklama üzere otelimize dönüyoruz. Çoban Otel


2. Gün: BOZBURUN'DA TEKNE TURU

Sabah dinginliği ile otelimizde aldığımız kahvaltının ardından arzu eden konuklarımızla otelden ayrılıp,Selimiye tekne turuna çıkıyoruz.(ekstra) Koylarda denize girip Ege Denizi’nin turkuaz sularında serinliyoruz. (Kargı Koyu, Bencik Koyu, Kamelya adası, Akvaryum) Tekne turumuzun sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Tekne turuna katılmayanlar otelin plajından denize girebilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Çoban Hotel


3. Gün: SELİMİYE - TURGUT ŞELALESİ - İZMİR

Sabah kahvaltımız sonrası rehberimizin belirlediği saatte istemeyerek buradan ayrılıp bir başka güzellik Selimiye’ye gidiyoruz buranın  sahilinde ve otantik sokaklarında dolaşıyoruz Selimiye'ye özel Losta tatlısını deneyebiliriz buradaki  serbest zaman sonrasında Turgut Şelalesine doğru yol alıyoruz. Cennetten bir köşe olan ve tarihi Sığla ağaçları arasına gizlenmiş şelaleleri geziyoruz. Serbest zamanımızda öğle yemeğimizi dilersek( gözleme çay vb.) bu şelalenin çevresinde bulunan mekanlarda alabiliriz.Turgut Şelalesi’in de ki gezimizin ardından serbest zaman sonrası  artık dönüş zamanı geldi ve dönüş yoluna geçiyoruz Yolda vereceğimiz molalarımızın sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki turumuz'da buluşmak üzere vedalaşıyoruz


Fiyata Dahil Hizmetler

  •  SELİMİYE ÇOBAN OTEL ’de  2 GECE Y.P. KONAKLAMA
  •  LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
  •  PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
  •  SİGORTA

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
  • OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER
  • YOLDA GİDERKEN ALINACAK SABAH KAHVALTISI
  • ÖĞLE YEMEKLERİ
  • OTEL DIŞINDA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER
  • TEKNE TURLARI

Tur Fiyatları

Oteller

BOZBURUN KONAKLAMA : 3* METE OTEL

1.Ek Bilgiler

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 14 (on dört) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. 

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Selimiye Bozburun Marmaris Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)