0232 220 01 02

Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu

 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu
 • Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu

Kış Sezonu ÖZEL Program...

 Uçak ve Doğu Ekspresi ile 

 BUTİK KARS-ERZURUM ve SARIKAMIŞ TURU 

⇒ İzmir’den Kars’a Direkt Uçuş,

⇒ Kars - Erzurum Arası DOĞU EKSPRESİ,

⇒ Erzurum'dan İzmir'e Direkt Uçuş FARKI İLE...

   4 GÜN - 3 GECE KARS MERKEZ KONAKLAMA AYRICALIĞI  

Tarihin Başkenti KARS, Binlerce Yıllık Tarihin İzleri ANİ HARABELERİ, Rüya Gibi ÇILDIR GÖLÜ,

SARIKAMIŞ'ta Şehitlerimizi anıyoruz,

DOĞU EKSPRESİ ile KARS - ERZURUM arası seyahat,

Cami ve Kümbetleri ile Meşhur ERZURUM..

YÖRESEL KARS EĞLENCELERİ İMKANI

 Kars Ozanlarının AŞIK ATIŞMASI

          ⇒ Kars Kaz Evinde Yöresel Kafkas Gecesi

 3 GECE THE KARS PARK HOTEL Konaklamalı 

TUR TARİHLERİMİZ:

1 TUR:24 - 27 Ocak 2021(Sömestre)  2 TUR:25 - 28 Ocak 2021(Sömestre) 

3 TUR:31 Ocak - 3 Şubat 2021(Sömestre)

 4 TUR:1 - 4 Şubat 2021(Sömestre)  5 TUR:14 - 17 Şubat 2021(Sevgililer Günü

 ERKEN REZERVASYON  FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!!  

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Adnan Menderes Havaalanı
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - KARS SUNEXPRESS - KARS ŞEHİR TURU

Sabah saat 11:30’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali Sunexpress kontuarı önünde buluşuyoruz. Check in işlemlerinizin ardından 13:15'de Kars’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Bagaj işlemlerinin ardından havalimanında bizleri bekleyen aracımız ve bölge uzmanı rehberimiz ile buluşarak turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Kars Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.


2. Gün: ANİ HARABELERİ - ÇILDIR GÖLÜ - KARS ŞEHİR TURU - KAFKAS GECESİ

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Ermenistan sınırında yer alan bölgenin en önemli yerleşim alanı olan ve günümüzde terkedilmiş vaziyette bulunan Ani Harabeleri’ ne gidiyoruz. Kar altında daha da etkileyici olan Ani'yi dolaşıyor ve bol bol fotoğraf çekme imkânı buluyoruz.  Daha sonra Ani Harabeleri'nden ayrılarak Çıldır Gölü'ne ulaşmak üzere hareket ediyoruz. Göl çevresinde keyifle zaman geçiriyoruz. Çıldır Gölü Kış Mevsiminde donan bir göl olmasına karşın buzu kırıp balık tutan balıkçılar oldukça ilginç bir manzara sunmaktadır. Uçsuz bucaksız bir buz pistine dönen Çıldır gölü üzerinde (buzun uygun olması durumunda) Atlı kızaklar ile göl çevresinde tur yapıyoruz. (Ekstra) Çıldır gölü çevresini keşfederek geçecek günümüzde hava kararmaya başladığında ayrılarak, Kars şehir merkezi turumuzu tamamlamak üzere dönüşe geçiyoruz. Yapacağımız Kars şehir turunda: Rus işgali sırasında yapılan ve hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını göreceğiz. Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi görüyoruz. Otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz ile ateş ve bıçaklar ile müthiş bir görsel şov izleyebileceğimiz Kafkas Gecesi'ne katılıyoruz. (Ekstra) Konaklama otelimizde.


3. Gün: SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ TURU - KAZ EVİ - AŞIKLAR ATIŞMASI

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından aracımıza yerleşerek Sarıkamış'a hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerindeki Şehitler Anıtı'nı ziyaret ettikten sonra Sarıkamış'ta Katerina Köşkü'nü dıştan görüyoruz. Sarıkamış denilince ilk akla gelen Kayak Merkezini misafirlerimizin görebilmesi ve dünyanın en özel karlarına sahip bu bölgede kar keyfini doyasıya yaşayabilmeleri için burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda misafirlerimiz kayak yapabilir, Kızak kiralayarak eğlenceli vakitler geçirebilir yada burada bulunan otel kafelerinde serbestçe zaman geçirebilirler. Serbest zaman sonrası tekrar buluşarak Kars' a geri dönüş seyahatimizi gerçekleştiriyor ve otelimize dönüş yapıyoruz. Akşam Kaz etinin tadına varmak ve yöresel lezzetlerin tadına bakmak için Kars Şehir Merkezindeki restoranımıza gidiyoruz.Yemeğin ardından dileyen misafirlerimiz ile Aşıklar Atışması etkinliğimize katılıyoruz.


4. Gün: ERZURUM - CAĞ KEBABI ÖĞLE YEMEĞİ - ERZURUM TURU - İZMİR

Sabah otelimizde aldığımız erken kahvaltının ardından Kars Gar'ına transfer oluyoruz ve Keyifli Tren seyahatimiz için Doğu Ekspresinde yerlerimizi alıyoruz. 08:00 de Trenimizin hareket etmesi ile Bembeyaz karlı dağlar ve Anadolunun muhteşem manzaraları eşliğinde seyahatimize başlıyoruz. Yaklaşık 4 - 5 Saat sürecek bu seyahatimizin ardından öğlen saatlerinde Erzurum’a ulaşıyoruz. Erzurum denilince ilk akla gelen Çağ Kebabını tatmak ve öğlen yemeğimizi almak üzere meşhur Cağ Kebapçılarını ziyaret ederek gezimize başlıyoruz(Ekstra). Öğle yemeğimizden sonra Yakutiye Medresesi, Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese ve Ulu Cami ziyaretimizi yapacağız. Daha sonra Ulu Önder Atatürk ve arkadaşlarının Erzurum Kongresi'ni yaptıkları günümüz de ERZURUM KONGRE VE MİLLİ MÜCADELE MÜZESİ olarak geçen müzeyi ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerimizin ardından otantik Erzurum Evinde çay ve kahve molası veriyoruz. Günümüzü meşhur oltu taşı ve bu taştan yapılma eserleri görüp alışveriş yapabileceğimiz Taş Han ziyaretimiz ile sonlandırıyoruz. Erzurum Havalimanı’ na hareket ediyor.Check in işlemlerimizin ardından SunExpress XQ9395 sefer sayılı tarifeli uuçuşumuz ile saat 19:50’de İzmir’e hareket ediyoruz.Saat 22:05 ‘ de İzmir’e varıyor ve bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

İzmir - Kars Arası Sun Express Uçak Bileti

Kars - Erzurum Arası Doğu Ekspresi Tren Bileti (Pulman)

Erzurum - İzmir Arası Sun Express Uçak Bileti 

Program da Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Bölge Uzmanı Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

3 Gece Otel Konaklaması

Otellerimizde alınan 3 Sabah Kahvaltısı

Otellerimizde alınan 3 Akşam Yemeği

Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tren seyahatinde alınan tüm öğünler

Kişisel harcamalar, Alışverişler

Çıldır Gölü Kızaklı Fayton turu

Müze Giriş Ücretleri

Sarıkamış Kayak Merkezi Telesiyej biniş ücretleri

Programda Belirtilen Ekstra Turlar

Tüm Öğlen yemekleri

Tur Fiyatları

Oteller

1.Ek Bilgiler

NOT 1 : Tur Planında belirtilen gezi programı ve ziyaret günleri hava durumu göz önüne alınarak rehberimiz tarafından değiştirebilir. Böylesi bir durum Mücbir sebep olarak değerlendirilecek olup misafirlerimizin bu konuda rehberimizin yönlendirmesine uyması gerekmektedir. 

NOT 2 : Bu turumuzun Tren seyahati bölümünde, Doğu Ekspresinde kullanılan Yataklı Vagonda Odalar 2 Kişiliktir. 

NOT 3 : Misafirlerimizin 3 Kişilik Rezervasyon yapması halinde Otelde 3 kişi aynı odada kalır. Tren konaklamasında ise ; (2 adet) 2 kişilik Yataklı Vagon Odası verilir. Trende Tek başına konaklama yapan misafir için Ücret farkı 350 TL dir.  3 kişi tur rezervasyonu yapıldığında bu fark ücreti toplam fiyata sistem tarafından otomatik olarak eklenir. Aynı rezervasyona 4. kişi eklendiğinde sistem daha önce alınmış olan 350 TL fark ücreti yeni eklenen kişinin ücretinden otomatik olarak düşer.  

NOT 3 : Misafirimizin 1 Kişilik Rezervasyon yapması halinde, tüm seyahat odada tek kişi kalacak şekilde planlanır. Otelde tek kişilik oda ( Sngl )  Tren seyahatinde de ( odada tek kişi kalınacak şekilde ) 2 Kişilik Yataklı oda  konaklaması verilir ve misafir odada tek başına seyahat eder. Tek kişilik tur ücretleri SNGL Tur ücreti olarak tur fiyat tablosunda belirtilmiştir.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Doğu Ekspres`li Butik Kars & Erzurum Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)