Uçakla Özel GAP Turu

1399.00 TL

 UÇAKLA ÖZEL GAP TURU 

HALFETİ - HARRAN – GÖBEKLİTEPE - MARDİN – MİDYAT – NEMRUT – HASANKEYF DÂHİL

ADIYAMAN, MARDİN, ŞANLIURFA, GAZİANTEP'TE KONAKLAMA

HALFETİ’DE TEKNE TURU… URFA’DA SIRA GECESİ… NEMRUT’TA GÜN BATIMI…

MİDYAT'TA MOR GABRİEL MANASTIRI FARKI İLE

4 GECE 4* ve 5* OTELLER’DE KONAKLAMA 4 GECE 5 GÜN

İZMİR - ADANA (Sabah Uçağı) | ADANA - İZMİR (Akşam Uçağı)

DİREKT UÇUŞ FARKI VE KONFORU İLE GÜN KAYBI YAŞAMAYIN

enlightened SINIRLI KONTENJAN!! HER GRUP EN FAZLA 35 KİŞİDEN OLUŞMAKTADIR.

enlightened 2+1 KOLTUKLU KONFORLU BÜYÜK OTOBÜSLERİMİZLE SEYAHAT AYRICALIĞINI YAŞAYACAKSINIZ.

enlightened BÖLGE REHBERLERİ İLE EN İYİ HİZMET VE EN DOĞRU BİLGİLERLE TARİH VE KÜLTÜRE DOYACAKSINIZ.

TUR TARİHLERİ:

28 EKİM - 01 KASIM 2019 | 15 - 19 KASIM 2019 

Tarihlere göre fiyatlar değişmektedir. Fiyatlar kısmından tüm fiyatlara ulaşabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Otobüslü GAP Turumuzu incelemek için tıklayınız...

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Adnan Menderes Havaalanı
Tur Hareket Tarihleri:
28 Ekim • 15 Kasım
1. Gün: İZMİR - ADANA - KAHRAMANMARAŞ - NEMRUT - ADIYAMAN

Sabah belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimiz ile İzmir Adnan Menderes Havaalanında belirlenen saatte buluşuyor (Dileyen misafirlerimiz transfer hizmetinden yararlanabilir.), check-in işlemlerimiz sonrasında İzmir - Adana uçağıyla Adana'ya hareket ediyoruz. (Aşağıda tarihlere göre uçuş bilgileri ve saatleri yazmaktadır.) Adana Şakirpaşa Havaalanında bizleri bekleyen otobüsümüz ve rehberimizle buluşuyor, KAHRAMANMARAŞ’a doğru yola çıkıyoruz. Kahramanmaraş merkezde  BAKIRCIAR ÇARŞISI ve SÜTÇÜ İMAM HEYKELİ, TARİHİ ULU CAMİİ göreceğimiz yerler arasında. Yine merkezde şehrin simgelerinden biri olan Tarihi Kalesini de panoramik görme şansımız oluyor. Daha sonra siz değerli misafirlerimizi ünü yurtdışına taşmış olan Yaşar Pastanesi’nde Maraş'ın dövme dondurmasını yiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Maraş'ın meşhur paçasını tadabilir. Kısa bir serbest zaman sonrasında Adıyaman'a doğru turumuza devam ediyoruz. KAHTA’da dolmuşlarla (ekstra 50 TL.) NEMRUT DAĞI’na doğru yola çıkıyoruz. 2150 metre yükseklikte Dünyanın sekizinci harikası “KRALLAR DAĞI” olarak da anılan Nemrut’ta güneşin batışının seyredeceğiz. Yol üzerinde KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ ve CENDERE KÖPRÜSÜ’nü göreceğiz. Nemrut turumuz sonrası akşam yemeği ve konaklama için Adıyaman'daki otelimize yerleşiyoruz.

Konaklama: 4* Bozdoğan Otel, 4* Grand Isias Otel vb.


2. Gün: ADIYAMAN - HASANKEYF - MİDYAT - MARDİN

Sabah kahvaltımızın ardından Dicle Nehri’nin hayat verdiği, Ilısu Barajı’nın yapımı ile birlikte sular altında kalacak olan tarihi HASANKEYF’i görüyoruz. Burada yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından Batman'da öğle yemeğimizi yedikten sonra Midyat'ın 23 km güneydoğusunda bulunan Süryani Kadim Cemaatinin ünlü ve büyük yapıtlarından biri olan MOR GABRIEL MANASTIRI’nı geziyoruz. MİDYAT merkezine varıyor, ‘’Sıla’’ ve ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan MİDYAT KONUKEVİ‘ni geziyoruz. Süryani – Müslüman ortak mahallelerinde gezip vereceğimiz serbest zamanda telkâri gümüş alış verişi yaptıktan sonra akşam yemeği ve konaklamak için Mardin'deki otelimize yerleşiyoruz.

Konaklama: 4* Yay Grand Otel


3. Gün: MARDİN - GÖBEKLİTEPE - ŞANLIURFA

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından UNESCO tarafından Dünya kültür mirası olarak kabul edilen Mardin’de DEYRÜLZAFERAN MANASTIRI, KIRKLAR KİLİSESİ, ULU CAMİ, ESKİ ÇARŞI'nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra öğle yemeği ve çarşı için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası insanlığın tarihini değiştiren, bilinen tüm tarihi tapınaklardan bile eski yaklaşık 12.000 yıllık bir geçmişi olan tarihin en eski tapınağı GÖBEKLİTEPE'ye varıyoruz. Burada yıllar öncesine şahitlik ediyor ve rehberimizin anlatımları ile turumuzu tamamlıyoruz. Aracımıza yerleşiyor, peygamberler şehri ŞANLIURFA’yı gezmeye başlıyoruz. HALİL-ÜR RAHMAN CAMİİ – BALIKLI GÖL – RIZVANİYE CAMİİ ve Hz.İbrahim’in doğduğu mağarayı geziyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Şanlıurfa'daki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan SIRA GECESİ eğlencemize katılabilirler. (75 TL)

Konaklama: Urhay Cave Boutique Hotel, Grand Urfa Otel, 5* Dedeman Otel vb.


4. Gün: ŞANLIURFA - HARRAN - HALFETİ - GAZİANTEP

Sabah kahvaltı sonrası medeniyetler beşiği HARRAN’a gidiyor ve HARRAN MAHMUT KIZIL KÜLTÜR EVİ’ni geziyoruz. Tarihi bir yapı olan Harran Kültür Evleri içinde bulunan geleneksel kıyafetleri giyerek fotoğraf çekebilmeniz ve hediyelik eşya alışverişi yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra güneydoğunun saklı cenneti HALFETİ’ye Birecik üzerinden gidiyoruz. Birecik Baraj suları altında kalan medeniyeti, arzu edenler ile göl üzerindeki tekne turumuz (ekstra 25 TL) ile keşfediyoruz. Tekne turumuzun ardından GAZİANTEP’te Dünya’nın en büyük mozaik müzesi olan ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden meşhur TARİHİ TAHMİS KAHVESİ, BAKIRCILAR ÇARŞISI, ZİNCİRLİ BEDESTEN görülecek yerler arasındadır. Daha sonra yöresel alışveriş ve Dünyaca ünlü baklavanın tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeğimizi almak ve konaklamak üzere Gaziantep'te bulunan otelimize yerleşiyoruz.

Konaklama: 5* Shimall Otel, 4* Bestwestern Ravanda Otel, 4* Büyük Veliç Otel vb.


5. Gün: GAZİANTEP - ANTAKYA - ADANA - İZMİR

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından ANTAKYA’ya gidiyoruz. İlk durağımız Antakya’da ilk olarak zengin Anadolu medeniyetlerinin yaşanmış ihtişamının sergilendiği ANTAKYA ARKEOLOJİ ve MOZAİK MÜZESİ’ni geziyoruz. Künefesi ile ünlü Antakya’da künefenin tadına bakıyor, rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra tüm dillerin ve dinlerin yaşadığı mistik Antakya sokaklarını fotoğraflıyoruz. HABİBİ NECCAR CAMİ’ni gördükten sonra ST.PIERRE KİLİSESİ’ni ziyareti ve HARBİYE ŞELALELERİ’ni ziyaret ediyoruz. Son durağımız olan Adana'ya varıyor, ilk göreceğimiz yer Adana’nın tarihi simgelerinden ADANA TAŞ KÖPRÜ oluyor. Seyhan nehri üzerinde yer alan Taş Köprüyü fotoğrafladıktan sonra buradan SABANCI CAMİİ’ni ziyaret ediyoruz. Adana'ya kadar gelmişken kebabını da yiyor ve kısa bir serbest zaman sonrası Adana turumuzu tamamlayıp havaalanına doğru gidiyoruz. Adana - İzmir direkt uçuşu ile İzmir Adnan Menderes Havalaanı'na varıyor (Transfer hizmetinden yararlanan misafirlerimiz alndıkları noktalara geri bırakılacaktır.), bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

İzmir - Adana - İzmir Uçak Biletleri

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

4 Gece 4* - 5* Otel Konaklaması

Otellerde 4 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 4 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Tüm Öğlen Yemekleri

Halfeti Tekne Turu 25 TL.

Yöresel Eğlence - Sıra Gecesi 75 TL.

Nemrut Minibüs ve Shuttle 50 TL. 

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Havaalanı Gidiş - Dönüş Transfer 40 TL.(Tur başlangıç tarihinden 2 gün önce buluşma saatleri ve noktaları belirlenecektir.)

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
28.10.20191499.00 TL1749.00 TL 1499.00 TL0 - 6 Yaş 899.00 TL
7 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »
15.11.20191499.00 TL
1399.00 TL
1749.00 TL
1649.00 TL
1499.00 TL
1399.00 TL
0 - 6 Yaş 899.00 TL
7 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »

Oteller

GAZİANTEP KONAKLAMA: 4* DEDEMAN PARK OTEL  veya 4* BÜYÜK VELİÇ OTEL

ŞANLIURFA KONAKLAMA: 4* DEDEMAN OTEL veya URHAY CAVE HOTEL

MARDİN KONAKLAMA: 4* YAY GRAND OTEL

ADIYAMAN KONAKLAMA: 4* GRAND ISIAS OTEL veya 4* RABAT OTEL

1.Ek Bilgiler

BİLMENİZ GEREKENLER:

Erken rezervasyon fiyatı her tarih ve otobüste ilk 10 koltuk için geçerlidir.

Tur kayıt esnasında SIRA GECESİ için katılım bildirmek zorunludur.

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
3- Uçaklı Turlar veya Paket içeriğinde uçak bileti olan turlar da iptal hakkı yoktur.
2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Uçakla Özel GAP Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)