0232 220 01 02

Klasik Batı Karadeniz Turları (Abant Gölü ve Safranbolu)

899.00 TL

COVİD-19 Kurallarına Uygun Sosyal Mesafeli Özel Tur

2 Gece Konaklamalı ÖZEL TUR

 BATI KARADENİZ TURLARI 
 BOLU & SAFRANBOLU KONAKLAMALI 
BOLU HİLTON ve SAFRANBOLU AYGÜR 
KONAKLAMA AYRICALIĞI BU PROGRAMDA
 
1 Gece BOLU’ da, HAMPTON BY HİLTON OTEL 
1 Gece SAFRANBOLU’da, AYGÜR OTEL
 
  Bolu, Yedigöller, Abant Gölü, Zonguldak, Devrek, Amasra, Ceneviz Kalesi, Yörük Köyü, Cam Seyir Teras, Safranbolu,  Akçasu Kanyonu, Arasta, Karadeniz Ereğli, Akçakoca, Cehennem Ağzı Mağarası, Acarlar Longozu

enlightened 22 KİŞİLİK SOSYAL MESAFELİ ÖZEL TUR  

  3 GÜN 3 GECE 899 TL 

   4 TUR: 16-19 Temmuz    5 TUR: 30 Temmuz -1  Ağustos (Kurban Bayramı)  

     6 TUR: 13-16 Ağustos       7 TUR: 17-20 Eylül    8 TUR: 22-25 Ekim      9 TUR: 12-15 Kasım    

SOSYAL MESAFELİ BUTİK ÖZEL TUR KAÇIRMAYIN!!!

ERKEN REZERVASYON İLK 10 KİŞİ İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, 
FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil
Tur Hareket Tarihleri:
22 Ekim • 12 Kasım
1. Gün: BOLU - YEDİGÖLLER - ABANT GÖLÜ - HİLTON OTEL KONAKLAMA

Değerli Misafirlerimiz,sizleri belirlediğimiz noktalardan belirlenen saatlerde alarak Yeşilin En Yeşiline,Doğa'nın ve Tabiat'ın Zirvesine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. (Buluşma noktaları ve saatleri 2 gün öncesinden telefonunuza mesaj olarak bildirilecektir.)

Sabah bolu'da kahvaltımızı yaptıktan sonra (extra),bizi bekleyen minibüslere binip,güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. YEDİGÖLLER’de, SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görerek,muhteşem bir doğa ile baş başa yürüyüşler yapıyoruz.Gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, mangal keyfi yaparak,bizi bekleyen minibüslerle BOLU'ya iniyoruz.Tekrar otobüsümüze binip unutamayacağımız güzel anılar yaşamak için abant gölüne ulaşıyoruz. ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Bu güzellikler içerisinde HAMPTON BY HİLTON OTELİ’ ne yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. http://www.hilton.com.tr/oteller/turkiye/bolu/hampton-by-hilton-bolu/ 


2. Gün: DEVREK - AMASRA - CAM SEYİR TEPESİ - TOKATLI KANYONU - YÖRÜK KÖYÜ - SAFRANBOLU

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, bu güzel otelimizden ayrılıyor ve DEVREK güzergahına ilerliyoruz. DEVREK’e ulaştığımızda, BASTONCULAR ÇARŞISI’nda, alışveriş için mola veriyoruz. Turumuzun devamında, BARTIN üzerinden AMASRA’ya ulaşıyoruz. Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, AMASRA’da, ANADOLU’da ki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı’nı) görüyor ve BAKACAK TEPESİ’nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimizi de gerçekleştirerek, Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip oluyoruz. Buradan, Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan CAM SEYİR TERASI (Kristal Teras) görmeye gidiyoruz. Cam Teras’a çıktığımızda eşsiz bir doğa manzarası sizleri karşılıyor… Bu muhteşem Tokatlı Kanyonu manzarasını fotoğraflarımıza ekleyerek, yönümüzü YÖRÜK KÖYÜ’ne çeviriyoruz. Osmanlı mimarisinin en iyi korunduğu köyde, dar sokakları, bahçelerini saran ahşap çitleri ve cumbalı evleriyle tarihimizin zengin güzelliklerini görebileceğiniz YÖRÜK KÖYÜ’nü hayranlıkla geziyoruz. Ülkemizin en güzel köylerinden biri olan köyde, keyifle turumuzu tamamlayıp, müze kent SAFRANBOLU’ya geçiyoruz. Önce HIDIRLIK TEPESİ’nde muhteşem Safranbolu manzarasını fotoğraflayarak, rehberimizden Safranbolu hakkında bilgi alıyoruz. Özgün mimarisindeki evleri, tarihi değerleri, kent kültürü, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri, yöresel lezzetleri ve doğal güzellikleri ile etkileneceğiniz SAFRANBOLU’ da KAYMAKAMLAR EVİ, CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU gezilerimizi yapıp, ARASTA’da kahve molası veriyoruz. Serbest zaman esnasında, bol bol fotoğraf çekimi ve lokum alışverişi yapabilirsiniz.Safranbolu’da,OTEL’imize yerleşiyoruz. Bu otelimizde akşam yemeğimizi alıyor ve konaklamamızı yapıyoruz.


3. Gün: ZONGULDAK - KDZ EREĞLİ - AKÇAKOCA - ACARLAR LONGOZU - İZMİR

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, YENİCE ORMANLARI’ nın dünyada ender bölgelerde görülebilecek bir çoğu anıtsal boy ve kalınlığa ulaşmış, adeta bir ağaç müzesini andıran rengarenk ağaç türlerini keyifle seyrederek, ZONGULDAK üzerinden Kdz. EREĞLİ’sine hareket ediyoruz. EREĞLİ’de tarihi çınar ağaçlarının altında vereceğimiz molanın ardından, Yunan Mitolojisinde Herkül'ün 12 görevinden birinin geçtiği rivayet edilen, Hristiyanlığın ilk dönemlerinde gizli ibadet yeri olarak kullanılan Ayazma Vadisi olarakta bilinen 3 adet mağaranın bulunduğu CEHENNEM AĞZI MAĞARASI’nı ziyaret ediyoruz. Buradan, AKÇAKOCA’yadoğru ilerliyoruz. Mavi bayraklı plajları, kıyıdan dağlara kadar uzanan yemyeşil bitki örtüsüne sahip olan bu yöremizde, Çınar Caddesini, farklı mimari tarzdaki AKÇAKOCA CAMİİSİ’ni ve KONURALP BEY HEYKELİ’ni görerek, fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra, Türkiye’nin iki su basar ormanından biri olan ACARLAR LONGOZU’na uğruyoruz. Nilüferlerin su üstündeki muhteşem görüntüsü, ‘‘yeryüzündeki cennet burası olsa gerek’’ dedirtecek kadar güzel bir yerle karşılaşıyoruz. Seyri doyumsuz doğa güzellikleri içinde yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyor ve bu güzel manzaraları fotoğraflarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Daha sonra, uygun molalarla SAKARYA, İZMİT, GÖLCÜK, SUSURLUK, BALIKESİR, AKHİSAR, MANİSA üzerinden geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam geç saatlerde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka BELLİMA TUR seyahatinde buluşmak dileği ile siz değerli konuklarımızla vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

 • Yeni Model Otobüslerle Ulaşımlar 
 • Çevre Gezileri
 • Otobüs içi ikramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • 1 Gece, HAMPTON BY HİLTON OTEL
 • 1 Gece Safranbolu Aygül OTEL
 • Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
 • BELLİMA TUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Yedigöller Minibüs ve Giriş Ücretleri
 • Ağva Tekne Turu

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
22.10.20201099.00 TL
899.00 TL
1299.00 TL
1099.00 TL
1099.00 TL
899.00 TL
0 - 6 Yaş 499.00 TL
7 - 12 Yaş 849.00 TL
0 - 6 Yaş 499.00 TL
7 - 12 Yaş 849.00 TL
Taksitler »
12.11.20201099.00 TL
899.00 TL
1299.00 TL
1099.00 TL
1099.00 TL
899.00 TL
0 - 6 Yaş 499.00 TL
7 - 12 Yaş 849.00 TL
0 - 6 Yaş 499.00 TL
7 - 12 Yaş 849.00 TL
Taksitler »

Oteller

BOLU KONAKLAMA: HAMPTON BY HİLTON 

SAFRANBOLU KONAKLAMA: AYGÜL OTEL

1.Ek Bilgiler

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 14 (on dört) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. 

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Klasik Batı Karadeniz Turları (Abant Gölü ve Safranbolu) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)