0232 220 01 02

Hakkımızda

1995 yılında İzmir’de kurulan Bellima Tur seyahat acentası ve tur operatörü olarak hizmetlerine ara vermeden devam etmiştir.  Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) A 3160 numarası ile kayıtlı bulunmaktadır. 

Bir aile şirketi olan Bellima Tur kurucu kuşağın tüm mesleki görüşlerini ikinci kuşak yöneticilerine aktarak faaliyetlerini sürdürmüştür. İkinci kuşak ilk kuşağın yanında mesleğe küçük yaşlar da adım atmış. Lise ve Lisans eğitimlerini de turizm alanında yapmıştır.

Bellima Tur ailesi katılımcılarını müşteri olarak değil bir misafir olarak görerek yüksek memnuniyet sağlamak için en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Tecrübeli Şoförleri, güler yüzlü ofis çalışanları, ilgili ve bilgili profesyonel rehber kadrosu ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Son 5 yıl içinde ülkemiz de low cost denilen, düşük fiyata seri operasyon sistemi ile misafirlerine en uygun fiyata, en kaliteli turları sunmaya çalışan Bellima Tur'un hiç bir şikayet sitesinde tek bir şikayeti yoktur. Tur sonunda yapılan anketler de ortalama %96 müşteri memnuniyeti ile de tercih sebebi olmaktadır.

En güzel reklam insanların kendi aralarında bir birlerine tavsiyeleri ile yapılan reklam olduğuna inanmakta olan yönetim kadrosu bu yüzden yüksek hizmet kalitesi ile hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

Saygılarımızla,

Bellima Tur Ailesi

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2