Giriş Yap

veya Üye Ol

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ONLİNE REZERVASYON
World, Bonus, CardFinans, Paraf, Combo, Advantage, Axess kartlara Yurtiçi Turlar da Geçerli Vade Farksız Taksit Seçenekleri BDDK kararı gereği Yurtdışı Turlar da kredi kartlarına taksitlendirme yapılamamaktadır.

COSTA DIADEMA İLE

NORVEÇ FİYORTLARI TURU

İSTANBUL HAVALİMANI'NDAN HAREKETLİ

7 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA

TARİH

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

KALKIŞ

01.GÜN

KOPENHAG

DANİMARKA

-

18:00

02.GÜN

DENİZDE SEYİR

-

-

-

03. GÜN

HELLESYLT

NORVEÇ

09:00

11:00

GEIRANGER

13:00

18:00

04. GÜN

STAVANGER

13:00

20:00

05. GÜN

HAUGESUND

08:00

18:00

06.GÜN

DENİZDE SEYİR

-

-

-

07.GÜN

KIEL

ALMANYA

08:00

20:00

 08. GÜN

KOPENHAG

DANİMARKA

10:00

-

Kalkış Yerleri:
İstanbul
Tur Hareket Tarihleri:
25 Mayıs • 01, 08, 14, 15, 22, 29 Haziran • 06, 13, 20, 27 Temmuz • 03, 10, 17, 24, 31 Ağustos • 07, 14 Eylül

Tur Programı

 • 1. Gün
  İSTANBUL HAVALİMANI – KOPENHAG (DANİMARKA)

  İstanbul Havalimanı’nda saat 05.00’da buluşmamızın akabinde check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve ardından Türk Hava Yolları’nın TK1783 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.25’de Kopenhag’a hareket ediyoruz. Kopenhag’a yerel saat ile saat 09.45’de varışımızın ardından gemimizin bulunduğu Kopenhag limanına transfer. Gemi check-in işlemlerinin tamamlanması sonrası,  kabinlere yerleşmenin ardından serbest zaman. Gemimiz akşam 18.00’da limandan hareket edecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 • 2. Gün
  DENİZDE SEYİR

  Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

 • 3. Gün
  HELLESYLT / GEIRANGER (NORVEÇ)

  Gemimiz saat 09.00’da Hellesylt limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Hellesylt & Geiranger Turu” na katılabilirler. Storfjord’un sonundaki çataldaki iki büyüleyici köy. Bir zamanların kuzeydeki posta limanları, bu günün karadan ulaşımın zorluğu açısından, senelik ortalama 180 gemi liman ziyaretiyle, Norveç turizminin kuzeydeki gözde cruise limanları.Turumuza Hellesylt Şelalesini selamlayarak başlıyoruz...İlk tanımı kuzeye giden posta rotası, şimdilerde ise turizm merkezi. Öncelikle Hellyslyt fiyordunu göreceğimiz manzara noktasına gidiyor ve oradan fiyordu fotoğrafladıktan sonra Yolumuza koyuluyoruz. Hamile taşı ve 1800’lerden kalan taş köprü ilk durağımız. Ardından Avrupa’nın en derin gölü olan Hornindal gölüne gidiyor ve orada mola veriyoruz. Tekrar yola çıktıktan sonraki durağımız bölgenin en hareketli şehirlerinden biri olan Stryn. Kraliyet ailesinin özellikle balık tutmak için geldiği Stryn’de taş köprüyü gördükten sonra alışverişleriniz ve kahve/ yemek için serbest zaman tanınacaktır. Ardından Djupvatnet Gölü eteklerinde vereceğimiz molanın ardından 1476 m yükseklikteki Dalsnibba dağından hava güzel ise  terasından göreceğiniz manzara ile büyüleneceksiniz.  Daha sonra ise Flydal seyir platformunda duracak ve bu sefer Geiranger fiyordunu fotoğraflayacağız . Turumuzun son etabında  180 derece açılı 10 virajlı yoldan inerek gemimizin demirlediği limana varacağız. Geminin hareketi saat 18.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 • 4. Gün
  STAVANGER (NORVEÇ)

  Gemimiz saat 13:00’da Stavanger’e varıyor. Burada arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Stavanger Şehir & Tekne Turu”  ‘na katılabilirler. Stavanger kentindeki turumuz iki kısımdan oluşacak. İlk bölümde Kuzey Denizi petrolünün merkezi olan Norveç’in en zengin kentini yaya olarak hep birlikte geziyoruz. Daha sonra yaklaşık 2,5 saat sürecek 42km lik Lysefjord’da (Işık Fiyordu)  yapacağımız tekne turuyla geçirmeyi planlamaktayız. Birçoklarına göre Norveç’in en güzel ve kendine has bu fiyordun en çarpıcı noktası denizden 600m yüksekliğindeki Pulpit Rock ( Vaaz Kayası ) adı verilen monoblok granit kayadır. Her ne kadar kayanın üç bir yanından gözle görülebilen büyük çatlağın her an denize düşebilme görüntüsü verse de muhtemelen bu doğa olayının gerçekleşmesi için binlerce yıl daha gerekecektir. Gemimizin hareketi saat 20.00. Akşam yemegi ve geceleme gemide.

 • 5. Gün
  HAUGESUND (NORVEÇ)

  Gemimiz sabah saat 08.00’da Haugesund limanına yanaşacak. Her yıl Norveç Film Festivaline de ev sahipliği yapan, Norveç Denizinin kiyisinda, vahşi doğa ile çevrelenmiş bir liman kenti. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Haugesund Şelale Turu” na katılabilirler. Liman önünden bizleri bekleyen özel otobüsümüzle 1.5 saat uzaklıktaki Akrafjord’a giderek Langfoss Şelalesi ile yakından tanışmak üzere yola çıkıyoruz. 32 Kilometre uzunluğunda ve 650 Metre derinliğindeki Akrafjord, National Geographic ve CNN tarafından dünyanın en güzel 10 şelalesinden biri olarak seçilen Langfoss(Long Fall) şelalesine evsahipliği yapmaktadır. Yaz aylarında, zümrüt yeşili suyu ve etrafınızı saran ormanlık yamaçlar adeta sizlere görsel bir şölen sunuyor. Longfoss Şelalesi ve güçlü enerjisini hissettikten sonra eşsiz manzaralar eşliğinde Haugesund’a varıyoruz. Gemimizin akşam saat 18.00’de Haugesund limanından ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 • 6. Gün
  DENİZDE SEYİR

  Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

 • 7. Gün
  KİEL / HAMBURG (ALMANYA)

  Gemimiz sabah saat 08.00’de Kiel limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Hamburg ve Kiel Şehir Turu” ‘na katılabilirler. Almanya'nın kuzeyinde, Kuzey Denizi ve Baltık denizini birbirinden ayıran Jutland Yarımadası'nın güney ucunda yer alan Hamburg, Elbe, Alster ve Bille Nehirlerinin kesişim noktasında bulunur.Kent merkezi, Binnenalster ve Aussenalster Gölleri etrafında kurulmuştur. Kent, su kanallarını birbirine bağlayan 2.302 adet köprüye sahiptir. Kuzey Denizi'nden içeriye doğru uzanan Hamburg Limanı, Avrupa'nın 2. büyük limanıdır. En önemli uluslararası ticaret merkezlerinden biridir. Şehrin içinde bir çok park bulunan Hamburg dünyanın ilk beşe giren “Yeşil Şehir” lerinden birisidir. Turumuzda Hamburg Filarmoni Konser Binası, Kuzey Almanya’da bulunan en ünlü kiliselerden olan St. Michaelis Kilisesi, Binnen ve Aussenalster gölleri, Elbe nehri, Kırmızı Işıklar caddesi olarak da bilinen St Pauli,  Reeperbahn, Balık Pazarı, Liman bölgesi, ve  en ilgi çekici noktalardan biri muhteşem bir mimariye sahip olan Belediye Binası görülecektir. Alışveriş ve yemek için verilecek serbest zamandan sonra Kiel’e dönüş. Kiel’de yine verilecek serbest zamanda şehrin ana merkezini gezecek ve daha sonra gemimize döneceğiz. Gemimizin hareketi saat 20.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 • 8. Gün
  KOPENHAG (DANİMARKA) – İSTANBUL HAVALİMANI

  Gemimiz saat 10.00’da Kopenhag limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltımızın ardından gemi çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ve bizi bekleyen aracımız ile havaalanına hareket ediyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Türk Hava Yollarının TK1782 sefer sayılı uçağı ile saat 15:00 da İstanbul Havalimanı'na hareket ediyoruz. Yerel saat ile 19:15’de İstanbul Havalimanı’na varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yollları ile İstanbul Havalimanı – Kopenhag – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar.
 • Costa Diadema gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.
 • Havalimanı ve Liman vergileri.
 • Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.
 • Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.(Grup kişi sayısının en az 30 kişi olması halinde.)
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
 • Gemideki eğlence ve şovlar.
 • Fitness & Spor salonu kullanımı.
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).
 • Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.). 65 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.(60€)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı 11€ gemide ödenir.
 • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.
 • Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
 • Gemideki tüm içecekler.
 • İç hat bağlantı uçuşları.
 • Gerekli vize ücreti.
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

Fiyat&Taksit Seçenekleri

  01.06.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   01.06.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.299,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.349,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.549,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz1.699,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.849,00 €---

  08.06.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   08.06.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.699,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.749,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.949,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz2.099,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---

  14.06.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   14.06.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.449,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.549,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.749,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz1.899,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.949,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---

  15.06.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   15.06.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.549,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.649,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.849,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz1.999,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.049,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---

  22.06.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   22.06.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.499,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.599,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.799,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz1.899,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.999,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---

  29.06.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   29.06.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.499,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.549,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.799,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz1.899,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.999,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---

  06.07.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   06.07.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.599,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.649,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.899,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz2.049,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---

  13.07.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   13.07.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.649,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.699,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.999,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.199,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.199,00 €---

  20.07.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   20.07.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.649,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.699,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.949,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz2.099,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.199,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.199,00 €---

  27.07.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   27.07.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.599,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.699,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.949,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz2.049,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---

  03.08.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   03.08.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.599,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.649,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.899,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz2.049,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.199,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.199,00 €---

  10.08.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   10.08.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.599,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.649,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.899,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz2.049,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.199,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.199,00 €---

  17.08.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   17.08.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.299,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.349,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.599,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz1.749,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.849,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.849,00 €---

  24.08.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   24.08.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.599,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.649,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.849,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz1.999,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.049,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.049,00 €---

  31.08.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   31.08.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.649,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.699,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.949,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz2.099,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz2.149,00 €---

  07.09.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   07.09.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.399,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.499,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.749,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz1.849,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.949,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.949,00 €---

  14.09.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk YatakÇocuk
   14.09.2024Promosyon İç KabinSorunuz1.349,00 €---
    Premium İç KabinSorunuz1.449,00 €---
    Standart Dış KabinSorunuz1.699,00 €---
    Promosyon Balkonlu KabinSorunuz1.849,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.999,00 €---
    Premium Balkonlu KabinSorunuz1.999,00 €---

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 
7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.
9-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
10-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.
11-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.
12-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
13-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
14-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
15-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Karadeniz turlarında, yayla tesisleri kapasitesine göre 2 ayrı otel de kalınabilir. Yaylaya çıkarken otobüs çıkamayabileceğinden minibüsler ile çıkılabilir. Bu durumda eşyalarınız için ufak çanta bulundurulması tavsiye edilir. Yayla çıkış ücretleri size aittir, acentamızın hiç bir ticari bağlantısı yoktur.
16-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
17-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
18-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.
19-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
20-BELLİMA TUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak BELLİMA TUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.
21-Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.
22-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

Yurtdışı Turlar:

1-Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.
2-Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.
3-Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
4-Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
5-Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.
6-Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.
7-Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.
8-Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

9-BELLİMA TUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak BELLİMA TUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.
10-Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.
11-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İptal Şartları

İptal ve değişiklik gibi özel durumlardan olumsuz etkilenmemek için İptal Güvence Paketi'ni yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. İptal Güvence Paketi yaptırmayan misaifler için aşağıdaki şartlar geçerlidir.

Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliği 'ne bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Vize Bilgileri

Yorumlar

Benzer Turlar

Yunan Adaları Turu 5 Gün 4 Gece (Miray Cruises-Kuşadası Hareketli)

Yunan Adaları Turu 4 Gün 3 Gece (Miray Cruises-Kuşadası Hareketli)

Gemi 3 Gece 4 Gün
 • 26.05.2024
 • 449,00 EUR

MSC Divina ile İzmir Hareketli Ege&Akdeniz Turları 2024

MSC DIVINA İLE İZMİR HAREKETLİ EGE & ADRİYATİK TURU

Msc Divina Cruise 7 GECE
 • 14.10.2024
 • 509,00 EUR
 • 27.05.2024
 • 789,00 EUR