0232 220 01 02

İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)

  • İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)
  • İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)
  • İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)
  • İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)
  • İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)
  • İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)
  • İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)
  • İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)
  • İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece)

Bellimatur Ayrıcalığıyla Eğlence ve Kültür Turu Birarada

 İSTANBUL EĞLENCE VE KÜLTÜR TURU 

2 GÜN 2 GECE | RAMADA ENCORE HOTEL'DE KONAKLAMA

İstiklal Caddesi, Eminönü, Boğaz Turu, Mısır Çarşısı, Galata Kulesi, Balat, Pierre Lotti
MiniaTürk, Sultanahmet Bölgesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya, ViaPORT AVM

Kumkapı Eğlencesi ile İstanbul Geceleri
Dizilerde İzlediğiniz Semt ve Sokakları Yakından Görme İmkânı
Tarihi Dokusu ile İstanbul'u Tanıma Fırsatı
İSTANBUL BOĞAZ'DA TEKNE TURU FİYATA DAHİL!

2 Gün 2 Gece 499 TL ŞOK FİYAT !

5. TUR: 12-14 Kasım 6. TUR: 19-21 Kasım 
7. TUR: 3-5 Aralık 8. TUR: 17-19 Aralık

Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis, Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Lozan, Üçyol, Üçkuyular, Ege Üni. Acil
Tur Hareket Tarihleri:
17 Aralık
1. Gün: İZMİR - İSTANBUL

Akşam saat 21:00 ile 23:00 arası sizleri Girne Ofis, Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Lozan, Üçyol, Üçkuyular, Ege Üni. Acil buluşma noktalarından alarak eğlence ve tarihin başkenti İSTANBUL'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Buluşma noktası saatleri, rehber ve araç bilgisi turunuzdan 1 gün önce SMS (Kısa Mesaj) olarak bildirilecektir.

2. Gün: İSTİKLAL, EMİNÖNÜ, BOĞAZ TURU, MISIR ÇARŞISI, GALATA KULESİ, BALAT

Sabah ekstra olarak alacağımız kahvaltı sonrası İstanbul’un simge caddelerinden birisi olan İSTİKLAL CADDESİ’ne gelerek yürüyüşümüz ile birlikte EMİNÖNÜ’ne gelerek buradan tüm boğazı kapsayan BOĞAZ TURU’na başlıyoruz. Asya ile Avrupa yakasını birbirinden ayıran İstanbul Boğazı’nda günümüzde dizilerin çekildiği yalıları, Kuleli Askeri Lisesi’ni ve Ata’mızın hayata gözlerini yumduğu Dolmabahçe Sarayı başta olmak üzere birçok meşhur yapıyı denizden seyir etme imkânı bulacağız. Boğaz turu sonrası 1664 yılından bu yana yaşayan tarihi bir çarşı olan MISIR ÇARŞISI’nı ziyaret ediyoruz. Seramik, şekerleme ve tekstil ürünleri göreceğimiz Mısır Çarşısı ziyaretimiz sonrası  GALATA KULESİ’ni görerek son yıllar da Çukur dizisi başta olmak üzere bir çok diziye ev sahipliği yapan adeta film seti gibi olan BALAT’a gelerek gizemli sokaklarında yürüyüşe çıkıyoruz. Hep birlikte keyifli bir vakit sonrası konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizin katılımı ile rehberimiz eşliğinde KUMKAPI’da güzel bir eğlenceye katılıyoruz.

Konaklama: RAMADA ENCORE OTEL BAYRAMPAŞA

3. Gün: PİERRE LOTİ, MİNİATÜRK, SULTANAHMET, TOPKAPI SARAYI, AYASOFYA, VİAPORT AVM

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası sabah kahvelerimizi İstanbul manzarasına karşı içmek üzere Pierre Loti'ye çıkıyoruz. Kahvelerimizi içtikten sonra İstanbul’da son yıllar da çok popüler olan Türkiye'deki çeşitli yapıtların maketlerinin sergilendiği, İstanbul'da yer alan 60.000 metrekareyle dünyanın en geniş alana kurulmuş Miniatürk'e geliyoruz. Daha sonra İstanbul’un tarihi bölgesi olan Sultanahmet’e gelerek tarihi Sultanahmet Köftecisi’nde öğle yemeğimizi alıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Topkapı Sarayı ziyareti sonrası Ayasofya Camii ve Kilisesi, Sultanahmet Camii gibi tarihi yapıları görüyor, rehberimizden bu tarihi dinleme fırsatı yakalıyoruz.  Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesi olan ve uygun fiyatları ile dikkat çeken VİAPORT AVM’ye geliyoruz. Dileyenler alışveriş yapabilir, dileyenler ise kafeler de vakit geçirebilir. Sonrasında geri dönüş yolculuğumuza başlıyor ve yapacak olduğumuz seyahat sonrası sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

1 Gece Otel Konaklaması

1 Sabah Kahvaltısı

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Araç içi Su

Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Sabah Kahvaltısı                          

Öğle Yemekleri                                  

Otellerde Alınan İçecekler

Müze Ören Yeri Ücretleri ve Müze Kart

1 Akşam Yemeği

Kumkapı Eğlencesi 

Kişisel Harcamalar

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
17.12.2021679,00 TL
499,00 TL
829,00 TL
599,00 TL
679,00 TL
499,00 TL
0 - 6 Yaş 199,00 TL
7 - 12 Yaş 349,00 TL
Taksitler »

Oteller

• Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Turlarımıza katılabilmek için (2) aşılı olmanız veya hastalığı geçirmiş olmanız gerektiğiniz unutmayınız.

2-Aşınız yoksa/hastalığı geçirmediyseniz, 2. Doz Aşının üzerinden 14 gün geçmedi ise tur başlamadan önce 48 saat içinde alınmış negatif PCR testi sunmanız gerekmektedir.

3-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

4-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

5-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

6- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.

7-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

8-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 

9-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

10-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.

11-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

12-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

13-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.

14-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

15-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

16-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

17-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir.

18-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

19-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

20-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

Yurtdışı Turlar:

• Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.

• Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.

• Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

• Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

• Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.

• Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.

• Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

• Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İstanbul Eğlence ve Kültür Turu (2 Gün 2 Gece) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)