Giriş Yap

veya Üye Ol

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ONLİNE REZERVASYON
World, Bonus, CardFinans, Paraf, Combo, Advantage, Axess kartlara Yurtiçi Turlar da Geçerli Vade Farksız Taksit Seçenekleri BDDK kararı gereği Yurtdışı Turlar da kredi kartlarına taksitlendirme yapılamamaktadır.

"Tatilin En Keyiflisi BELLİMATUR, En Konforlu ve En Farklı Benelux Turunu Sizin için Hazırladı."

BENELUX PARİS & BRUGGE & COLMAR
AMSTERDAM TURU

Paris - Basel - Mulhouse - Colmar - Strazburg - Lüksemburg - Brüksel - Brugge - Rotterdam - Lahey
Amsterdam - Zaanse Schans - Giethoorn - Marken - Volendam

UÇUŞ BİLGİLERİMİZ : SUNEXPRESS HAVAYOLLARI İLE

İZMİR-PARİS DİREKT UÇUŞ 10:30
AMSTERDAM-İZMİR DİREKT UÇUŞ 19:50

8 GÜN 7 GECE | 7 GECE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA

2 Gece PARİS Konaklama
1 Gece MULHOUSE Konaklama
1 Gece LUXEMBURG Konaklama
1 Gece ROTTERDAM Konaklama
2 Gece AMSTERDAM Konaklama

%100 BELLİMATUR ÜRÜNÜ, FARKLI FİRMA İLE SEYAHAT ETMEK YOK!

KUZEYİN VENEDİK’İ OLARAK ANILAN BRUGGE’Ü GEZME AYRICALIĞI..
SEİNE NEHRİ GEZİSİ ve PARİS –EYFEL KULESİ GİRİŞİ(2.KAT) FİYATA DAHİL !
ROTTERDAM - LAHEY(GRAND HOLLAND) GEZİLERİ FİYATA DAHİL !
AMSTERDAM KASABALARI ve KANAL TURU FİYATA DAHİL !
COLMAR-MÜLHOUSE TURLARI FİYATA DAHİL !

TUR TARİHLERİ 2024 :
1.TUR: 28 TEMMUZ-4 AĞUSTOS   2.TUR: 22-29 EYLÜL

Tüm turlarımızda kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

Kalkış Yerleri:
Adnan Menderes Havalimanı
Tur Hareket Tarihleri:
28 Temmuz • 22 Eylül

Tur Programı

 • 1. Gün
  İZMİR - PARİS DİREKT UÇUŞ

  Sabah İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 08:10’da Sun Express kontuarı önünde rehberimizle buluşuyoruz. Gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra, SUN EXPRESS Hava Yollarına ait aktarmasız uçuşu ile saat 10:30’da FRANSA Paris’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:20’deki varışımızın ardından, bagajlarımızı alıp pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, bizi bekleyen aracımıza yerleşiyor ve rehberimizin başkent Paris hakkında yapacağı tanıtıcı anlatımlar eşliğinde, Neoklasik mimarisiyle dünyaca ünlü sanat eserlerine, müzelere ev sahipliği yapan romantizm ve aşk şehri Paris şehir turumuza Seine Nehri üzerinden tekneyle yapacağımız gezintiyle başlıyoruz. (Fiyata dahil) Nehrin üzerine kurulu muhteşem köprülerin altından geçerken PARİS’in dikkat çekici tarihi binalarını, Ill de le Cidde (Cité Adası), adanın üzerinde bulunan ve geçtiğimiz dönemde hiç beklenmedik bir yangın faciasıyla yanan ve Meryem Ana’ya ithaf olunan dünyaca ünlü Notre Dame Katedralini, Adliye Sarayını, Conciergerie Hapishanesini, Belediye Sarayını, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayını panoramik olarak görüyoruz. Keyifli tekne gezintimizin ardından, Paris şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Rehberimiz ile yeniden buluşana dek dilediğinizce bu romantik kenti gezebilir, cafelerinde ve mağazalarında vakit geçirebilirsiniz. Güzel bir günün bitiminde otelimize geçiyoruz. Konaklama Paris’teki otelimizde.

 • 2. Gün
  PARİS

  Paris’teki ikinci günümüzde, sabah kahvaltımızı otelimizde alarak zamanımızı dolu dolu geçireceğimiz kenti keşfetmeye devam ediyoruz. Paris şehir turumuza dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden PARİS’in olduğu kadar FRANSA’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine gidiyoruz. Bu görkemli kulenin 2.katına çıkıyor ve muhteşem manzarayı fotoğrafladıktan sonra şehir turumuza, Sorbonne Üniversitesinin ve hemen önündeki meydanda görebileceğimiz ve orjinali Roma’da bulunan dünyaca ünlü bilim adamı ve sanatçıların mezarlarının bulunduğu Pantheon Anıtını (J.J Rousseau, Madame Cury, Voltaire vb.) görerek devam ediyoruz. Daha sonra, Luxembourg Sarayı, Napolyon’un mezarı (Hotel İnvalides), Opera Meydanı, Alexander Köprüsü, Saint Michel Mahallesi, Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Orsay Müzesi, Champs-Elysees’ye geçerek Trocadero meydanını, Arc de Triumph’de Zafer Takı’nı rehberimizin anlatımlarıyla panoramik olarak görerek, halen bohem yaşamın devam ettiği “Ressamlar Tepesi” adıyla bilinen Montmartre bölgesine ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Füniküler’i kullanarak (Fiyata Dahil!) Ressamlar tepesine çıkıyor ve Sacre Coeur Bazilikasını görüyoruz. Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve fotoğraf çekimleri takiben, Paris’in ünlü yemeklerini ya da lezzetli kreplerini tadabileceğiniz şirin restoranlarında yemek molası veriyoruz. Ardından Paris merkeze geçiyor ve burada da vereceğimiz serbest zamanda aşk şehri Paris’in büyüleyici atmosferi ile sevgililer gününün keyfini çıkarıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak tekrar Paris’teki otelimize geçiyoruz. Konaklama Paris’teki otelimizde.

 • 3. Gün
  BASEL - MULHOUSE

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Ren nehrinin ikiye ayırdığı, Zürih ve Cenevre’den sonraki en büyük İsviçre şehri Basel’e ulaşıyor ve gezmeye başlıyoruz. Ana Meydan Marktplatz, 15. Yüzyılda ticari malların FRANSA’dan girişi için kullanılan Basel Spalentor (Basel Kapısı), Basel Münster (Katedral), Ren Nehri üzerindeki Üç Ülke Köprüsü(Basel Orta Köprü), Kannenfeld Parkı ve parlak kırmızı rengiyle diğer binalardan kolayca ayırt edilebilen Basel Rathaus (Belediye Binası) görebileceğimiz yerler arasındadır. Şehir merkezinde alacağımız serbest zamanın ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşuyor ve Mülhouse'ta bulunan otelimize yerleşiyoruz.

 • 4. Gün
  COLMAR - STRAZBURG - LUXEMBURG

  Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra ALSACE bölgesindeki kuruluşu 9. Yüzyıla kadar uzanan dünyaca ünlü Şarap yolunun başkenti olarak bilinen şirin bir Ortaçağ kasabası olan COLMAR’a hareket ediyoruz.  Rengarenk ahşap evleri yanı sıra kanalları, Arnavut kaldırımlı sokakları ile fotoğraf meraklılarının ilgisini çekecek olan kasabadaki yürüyüş turumuza, Amerika’daki ünlü Özgürlük heykelinin tasarımcısı Bartholdi’nin Colmar doğumlu olmasından dolayı bir kopyası da burada bulunan Özgürlük Anıtını görerek başlıyoruz. Kafalar Evi (La Maison des Tetes), Pfister Evi (Maison Pfister), Unterlinden Müzesi, Bartholdi Müzesi ve Dominik Kilisesi rehberimizin anlatımları eşliğinde göreceğimiz yerler arasındadır. Yürüyüş turumuzu bitirdikten sonra, Fransa'nın Alsace bölgesinin başkenti Strazburg'a hareket ediyoruz. Muhteşem mimarı yapısı ile Notre Dame Katedrali’ni görüyoruz, yürüyüş turumuzda Kammerzell Evi, Gutenberg Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Strasbourg’un en güzel semti Petite France (Küçük Fransa), Rohan Sarayı, Avrupa Parlamentosu, üstü kapalı köprü, Derici Semti, 1870-1918 yılları arasında inşa edilen Alman Semti, Avrupa Konseyi ve İnsan Hakları Mahkemesi binaları göreceğimiz yerler arasındadır. Serbest zaman sonrası Lüksemburg'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Notre Dame Katedrali, Dükler Sarayı, Belediye Binası ve Anayasa Meydanı görülecek yerler arasındadır. Konaklamamız Lüksemburg'ta otelimizde.

 • 5. Gün
  BRÜKSEL - BRUGGE - ROTTERDAM

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından BELÇİKA’nın ve Avrupa Birliği’nin başkenti Brüksel şehrine hareket ediyoruz. Günümüze tarihiyle, festivalleriyle ve çikolatalarıyla ünlü Brüksel şehir turumuza başlıyoruz. Brüksel şehri güzergahımızda Belçika Merkez Bankası, Brüksel Katedrali, St. Huberts Galerisi, Manne Ken Pis Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Brüksel Büyük Meydan (Grand Platz)’ında vereceğimiz serbest zamanın ardından belirtilen saatte rehberimizle buluştuktan sonra, tarihi dokusu ile Orta Çağ mimarisini günümüze kadar tüm güzelliği ile taşımış, kendinizi masallarda hissedeceğiniz bir diğer aşıklar şehri Brugge’a doğru yola çıkıyoruz. Suyun içinde yer alan evleri ve kanallardan oluşan caddeleri sayesinde “Belçika’nın Venedik’i” olarak anılan ve II. Dünya Savaşı sırasında şans eseri zarar görmeyen şehrin tarihi yapısı, orta çağ mimarisi günümüze kadar bütünlüğünü koruyabilmiştir. Şehre varışımızın ardından Jan Breydel ve Pieter de Coninck’in de heykellerinin bulunduğu Grote Markt, Burg Meydanı, Begijnhof, Lonca Binaları, Kutsal Kan Kilisesi, 1999 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine dahil edilen Belfry Çan Kulesi ve Belediye Sarayı görerek, rehberimizin bilgilendirmeleri eşliğinde bol bol fotoğraf çekme şansına sahip oluyorsunuz. Burada alacağımız serbest zaman molamızın ardından belirlenen saatte buluşarak Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’a geçiyoruz. Avrupa’nın en büyük limanı olan Rotterdam’da Euromas Kulesi, Eski Liman bölgesi, Erasmus ve William köprüsü ve Kübik evler görülecek yerler arasındadır. Turumuzu tamamladıktan sonra konaklama Rotterdam'da otelimizde.

 • 6. Gün
  DELFT - LAHEY - AMSTERDAM

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Delft’e hareket ediyoruz. Kanalları, büyük oranda korunmuş eski yapıları ve Mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü bu şehirde yapacağımız turumuzun ardından Lahey’e (Den Haag) geçiyoruz. Nüfus yoğunluğu bakımından Hollanda’nın 3.büyük şehri olanda Lahey’de Hollanda Krallığı hükümeti, bakanlıklar, parlamento, Hollanda Yüksek Mahkemesi ve Hollanda Devlet Konseyi bulunmaktadır. Bir nevi gizli başkent olan bu güzel şehri gezdikten sonra Amsterdam'a hareket ediyoruz. Kanallar Turumuzu (fiyata dahil) yapmak üzere Limana geçiyoruz. “Kuzeyin Venedik’i” olarak adlandırılan Amsterdam Kanallar bölgesinde şehrin tüm güzelliklerini Kanallardan gözlemleyerek gezebileceğimiz turumuza çıkıyoruz. Unesco Dünya Mirası arasına girmeye hak kazanmış asırlık kanalda gezimizi tekne ile gerçekleştirirken çok güzel fotoğraflar çekme fırsatınız olacak. Westerkerk, Merkez Tren İstasyonu, kentin tarihi binalarını göreceğimiz ve halkın yaşam tarzını gözlemleyebileceğimiz kanal turumuzun bitiminde konaklamak üzere otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Amsterdam'da otelimizde.

 • 7. Gün
  ZAANSE SCHANS - GİETHOORN

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından katılmak isteyen misafirlerimiz ile birlikte fiyata dahil Zaanse Schans & Giethoorn turumuza başlıyoruz.  ‘Hollanda'nın Venedik'i olarak da anılan araba kullanmanın yasak olduğu gürültüsüz Dünyanın en güzel köylerinden, UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Giethoorn için yola çıkıyoruz. Masal kitaplarındaki gibi aralarına yemyeşil ağaçlar, rengârenk çiçekler serpiştirilmiş, yaklaşık 180 civarında köprünün yer aldığı Giethoorn da sizleri botlarla kanal turu yapmak, ördekleri beslemek, hobbit evleri arasında gezinmek, dar sokaklarda kaybolmak ve parklarda sere serpe dinlenmek, huzur verici atmosferi yaşamak için serbest bırakıyoruz. Serbest zaman sonrası ahşap evleri ve yel değirmenleri ile ünlü, Zaanse Schans turumuza başlıyoruz. Koruma altına alınmış 13 adet aktif yel değirmeni ve 35 adet tarihi evden oluşan adeta bir açık hava müzesi  Zaanse Schans gezimiz sonrası Amsterdam'a dönüyor ve serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşuyor ve konaklamak üzere Amsterdam'daki otelimize gidiyoruz.

 • 8. Gün
  MARKEN - VOLENDAM - AMSTERDAM - İZMİR

  Otelimizde alacağımız kahvatımızın ardından çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve son günümüzde fiyata dahil Marken – Volendam turuna başlıyoruz. İlk olarak dar yolları, pencereleri çiçeklerle süslü rengârenk evleri, düzenli bahçeleri ve evlerin önünden geçen küçük kanalları, en önemli simgeleri tahta ayakkabılarıyla gerçek bir masal diyarı Marken’i geziyoruz. Daha sonra sadece 20 dakika uzaklıkta denizdeki yelkenlileri, deniz kenarında çiçeklerle süslenmiş geleneksel Flemenk mimarisinde yapılmış ahşap evleri, sahil boyunca sıralı kafe ve hediyelik eşya dükkanları, Picasso ve Renoir gibi ünlü ressamların bir süre yaşadığı adı “doldurulmuş baraj” anlamına gelmekte olan peynirle ilgili her şeyi bulabileceğiniz şirin Volendam kasabası ile turumuzu  tamamlayarak Amsterdam Havaalanına geçiyoruz. 19:50 de kalkacak SunExpress Havayollarına ait Amsterdam-İzmir direkt uçuşu ile İzmir'e varıyoruz. Bir sonraki BellimaTur turunda tekrar buluşmak dileğimizle vedalaşıyoruz.

  UÇUŞ BİLGİLERİ: 

  28 Temmuz 2024 Pazar İZMİR-PARİS 10:30 4 Ağustos 2024 Pazar AMSTERDAM-İZMİR 19:50
  22 Eylül 2024 Pazar İZMİR-PARİS 10:30 29 Eylül 2024 Pazar AMSTERDAM-İZMİR 19:50

  BİLGİLENDİRME:

  1) Uçaklı turlarda kimlik ibraz ederek rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon sonrası tarafınıza tur evrağı gönderilir ve kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Uçaklı turlarda isim soyisim TC kimlik no gibi kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklı iptallerde Bellima Tur sorumlu değildir.

  2) Uçak saatleri belirtilen havayolu firmasından alınmış olup olası rotar, saat değişiklikleri ya da iptallerden Bellima Tur sorumlu değildir.

  3) Hava şartlarından, uçak saat değişikliklerinden ya da mücbir sebeplerden dolayı gerçekleştirilemeyen turlardan ya da programda yapılacak değişikliklerden Bellima Tur sorumlu değildir.

  Ek Bilgiler/Sözleşme Madde 20- En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar. En son güncel sirkü 27.12.2023

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • SUN EXPRESS tarifeli seferi ile İZMİR-PARİS/AMSTERDAM-İZMİR AKTARMASIZ Gidiş-Dönüş Uçak biletleri
 • Programda Dahil olarak belirtilen Tüm Şehir ve Kültür Turları
 • Tur Boyunca Otobüs Yolculukları
 • Eyfel Kulesi 2. Kat Giriş Ücreti
 • Paris Seine (Sen) Nehri Turu
 • Montmartre (Ressamlar Tepesi) Gezisi ve Fünikiler Çıkışı
 • Amsterdam Kanal Turu
 • Fransa’da 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Lüxemburg'da 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Hollanda’da 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Ülke - Şehir Giriş, Turist Konaklama Vergileri ve Alan Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Tüm Otoban, Otopark ve Check-Point Ücretleri
 • Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yerleri ve Saray Girişleri
 • Dahil olarak Belirtilmeyen Tekne Turları vb.
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları
 • Şoför bahşişleri
 • Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 25 € , 65 Yaş  üstü yolculardan 35 €  alınır.
 • Yurtdışı çıkış harcı (Şahsi olarak ilgili bankalara yatırılır)
 • Vize ve Servis Hizmeti Ücreti (Yeşil Pasaporta Vize Gerekmemektedir)

Fiyat&Taksit Seçenekleri

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
  28.07.2024Müsait1.599,00
  1.399,00 €
  2.099,00 €
  1.899,00 €
  1.599,00 €
  1.399,00 €
  0 - 2 Yaş 199,00 €
  3 - 12 Yaş 1.379,00 €
  Taksitler »
  22.09.2024Müsait1.599,00
  1.329,00 €
  2.099,00 €
  1.799,00 €
  1.599,00 €
  1.329,00 €
  0 - 2 Yaş 199,00 €
  3 - 12 Yaş 1.309,00 €
  Taksitler »

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 
7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.
9-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
10-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.
11-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.
12-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
13-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
14-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
15-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Karadeniz turlarında, yayla tesisleri kapasitesine göre 2 ayrı otel de kalınabilir. Yaylaya çıkarken otobüs çıkamayabileceğinden minibüsler ile çıkılabilir. Bu durumda eşyalarınız için ufak çanta bulundurulması tavsiye edilir. Yayla çıkış ücretleri size aittir, acentamızın hiç bir ticari bağlantısı yoktur.
16-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
17-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
18-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.
19-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
20-BELLİMA TUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak BELLİMA TUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.
21-Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.
22-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

Yurtdışı Turlar:

1-Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.
2-Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.
3-Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
4-Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
5-Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.
6-Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.
7-Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.
8-Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

9-BELLİMA TUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak BELLİMA TUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.
10-Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.
11-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İptal Şartları

İptal ve değişiklik gibi özel durumlardan olumsuz etkilenmemek için İptal Güvence Paketi'ni yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. İptal Güvence Paketi yaptırmayan misaifler için aşağıdaki şartlar geçerlidir.

Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliği 'ne bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Vize Bilgileri

Yorumlar

Benzer Turlar

 • 26.07.2024
 • 7.499,00 TL
 • 30.08.2024
 • 3.999,00 TL
 • 07.11.2024
 • 259,00 EUR

Otobüsle Özel Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu (6 Gece Konaklamalı)

1 Gece Batum Konaklama | 2 Gece Yayla Konaklama | 1 Gece Termal Otelde Konaklama Farkı ile toplam 6 Gece Konaklama !!

Yeni Model Otobüslerle 8 Gün - 7 Gece
 • 19.07.2024
 • 15.499,00 TL
 • 13.09.2024
 • 11.999,00 TL