Giriş Yap

veya Üye Ol

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kos Adası Vize Istiyor Mu?

Kos Adası Vize Istiyor Mu?

Kos adası vize istiyor mu adlı blog yazımızda merak edilenlere yanıt vereceğiz. Bellima Tur bünyesinde düzenlenen turlar, gezilecek yerler keyifle geçmesi için programlanmış olup en iyi hizmeti vermeye yöneliktir. Bu doğrultuda bizlere sorulan kos adası vize istiyor mu sorusuna da açıklık getirerek değerli turcularımızı, gezginlerimizi bilgilendireceğiz. Ülkemiz ile Yunanistan arasında geçmişten gelen bağlar bulunuyor. Hem diplomatik görüşmeler hem kültürel benzerlikler hem de coğrafi konum Yunanistan adalarına sık sık gidip gelinmesini sağlamaktadır. Yunanistan'ın en bilindik adası olan Kos adası'da bazı uyulması gerekenleri adaya girecek olanlardan istemektedir. 

Kos adası vize istiyor mu

Schengen vizesi veya kapı vizesi seçenekleri sunulmaktadır. Bunlardan birine sahipseniz Kos adası'na gidebilirsiniz. Mayıs - Eylül ayları içerisinde uygulandığını belirtelim ( kapı vizesi ). Kos adasına nasıl gidilir diye soranlar ise hava yolu veya deniz yolu ile ulaşım mümkündür. Uçakla gitmek isteyenler Atina veya Selanik üzerinden geçebiliyor. Buradan yapılan aktarma ile Kos adası'na ulaşabilirsiniz. Deniz yolu tercih ederseniz Ege denizi sınırlarından geçiş yapılabilir.

  • Kapı vizesi 2023 yılında verilmedi. Bu bilgiye göre hareket edilmesi gerekmektedir.

Kos adasına schengen ile gidilir mi?

Schengen vizesi sahibi iseniz evet kos adasına giriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeşil pasaportu olanlarda 90 günü aşmayacak şekilde Kos adası'na seyahat edebilmektedir.

Bellima Tur ile İzmir çıkışlı Yunanistan turları düzenlenmekte olup tatilinizi planlamanız için alternatifler sunulmaktadır. 

  • Yunan Adaları & Atina Turu 7 Gece 8 Gün (Celestyal Crystal-Kuşadası Hareketli)
  • Yunan Adaları & Atina 4 Gece 5 Gün (Celestyal Olympia-Kuşadası Hareketli)
  • Yunan Adaları Turu 4 Gün 3 Gece (Miray Cruises-Çeşme Hareketli)
  • Selanik Drama Serez Kavala Dedeağaç Turu (Porto Lagos Dahil)

Yunanistan'a tatil için gitmek isteyenler düzenlenen turlardan birini seçerek otel, gezi, eğlence konseptlerine dahil olabilir. WhatsApp ve iletişim numaramızdan temsilcilerimizle görüşerek detaylı bilgi alabilir, Yunanistan tatilinizi planlayabilirsiniz. 

 

 

 


Yorumlar

Yorum Yap